Stropni vetrak

Průmyslový stropní ventilátor s lampou 100 cm dřevo - Wind

2.7 (10)
2 049 Kč

Ve slevě produkt Průmyslový stropní ventilátor s lampou 100 cm dřevo - Wind od přední společnosti QAZQA máte možnost pořídit teď ve výprodejové akci! Výhodně za skvělou cenu 2 049 korun!

EAN: 8718881034053
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: QAZQA
Prodejce: lampyasvetla.cz
Dopřejte svému domovu nebo kanceláři dech čerstvého vzduchu se krásným stropním ventilátorem Wind 42. Multifunkční ventilátor, který si můžete užít po celý rok! Vybaven čtyřmi noži v krásné dřevěné struktuře a použitelný také dvěma způsoby. Vy si vyberete, na které straně bude finiš!
Vzhledem k šířce 100 centimetrů má tento ventilátor obrovský rozsah, který zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu. Montážní deska má průměr 12 cm. Délka jedné čepele je 42 cm. Stropní ventilátor je tichý se svými 43,5 decibelů. K tomu, aby ventilátor svítil, je zapotřebí světelný zdroj maximálně 60 W (malá objímka E14). Dokonale se hodí do art deco nebo průmyslového interiéru.
Ventilátor je vybaven dvěma řetězy. Jeden pro ovládání světla a druhý pro ovládání ventilátoru. Kromě toho má tento stropní ventilátor Wind letní polohu pro chlazení a zimní polohu pro cirkulaci teplého vzduchu dolů. Krásné v obývacím pokoji, ložnici nebo v kuchyni! Dokončete svůj dům tímto stropním ventilátorem Wind.

Kde koupit

lampyasvetla.cz
Průmyslový stropní ventilátor s lampou 100 cm dřevo - Wind
2 049 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Stropni vetrak

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky QAZQA