Zavesna svitidla

Orientální závěsná lampa černá 60 cm - Nidum

2.9 (10)
2 565 Kč

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Orientální závěsná lampa černá 60 cm - Nidum od známé značky QAZQA můžete koupit právě zde v bezva akci! V akci od 2 565 korun včetně DPH.

EAN: 8718881114939
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: QAZQA
Prodejce: lampyasvetla.cz
Naše Nidum je závěsná lampa, která vnese váš interiér do východní atmosféry! Je zakončen černou ocelí, takže je viditelný zdroj světla. To dává pěkný efekt na stěnu a strop. Tato závěsná lampa je krásná nad jídelním stolem nebo v hale. S tímto Nidem získá vaše ložnice také východní nádech.
Celková výška je 196,5 cm, kterou lze během instalace zkrátit na minimálně 106,5 cm. Montážní deska pro strop má průměr 13 cm. Stínidlo má průměr 60 cm a díky svému tvaru dodává lampě hravý efekt.
Nidum má velké svítidlo E27 a je dodáváno bez světelného zdroje, proto si jej objednejte s ním (max. 40 Watt). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru.
Doplňte svůj interiér touto orientální závěsnou lampou! Nidum je ručně vyráběné, takže tvar stínu se může od fotografie lišit! Poznámka: tato lampa je dodávána v malé krabičce, takže musíte stín vytáhnout sami. A pak: zavěste a užívejte si!

Kde koupit

lampyasvetla.cz
Orientální závěsná lampa černá 60 cm - Nidum
2 565 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Zavesna svitidla

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky QAZQA